Nowe mieszkania Kraków

Jeśli szukasz kapitalnego mieszkania w Krakowie to kapitalnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu idealnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu zostały specjalnie zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. W dodatku będą one posiadały osprzęt elektryczny oraz grzejniki i parapety z konglomeratu. Nadto wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyekwipowany w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze zostaną urządzone w olśniewające rolety zewnętrzne. Bez wątpienia cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę idealne miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to doskonała, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten imponujący obiekt jest wyposażony między innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Na domiar tego cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Na dodatek na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a prócz tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę kapitalne miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas dzisiejsze i niewymownie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to imponujące miejsce zarówno dla Ciebie jak także dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort i dużą wygodę oraz żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to perfekcyjne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe perfekcyjne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla uzyskany jest nadzwyczaj atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte idealne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a prócz tego cały teren jest ogrodzony i chroniony. Co więcej posiadamy dostęp do olśniewającego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym niesłychanie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak przepięknej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to imponujące miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające perfekcyjną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze doskonałym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica mająca orzeźwiające powietrze oraz zniewalający mikroklimat. Odnajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, egzystującego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelakich usług, które oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Tak aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów zaprojektowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę świetnym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Idealna lokalizacja, cudna okolica sprawi, iż każdy będzie ogromnie zadowolony z mieszkania w tym przecudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie i właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to perfekcyjnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to nastrojowa willa w jakiej opracowano tylko pięć wygodnych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, gustowną architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze perfekcyjne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku opracowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc olśniewające miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak pięknej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a comment

Your email address will not be published.


*